top of page
 1. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Apack Dom Produkcyjny, NIP: 778-110-55-93,
  REGON: 630689531 (nazywanej dalej w regulaminie „Sprzedawcą”).

 2. Składając zamówienie Klient zawiera ze Sprzedawcą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Sprzedawcę.

 3. Dane osobowe umieszczone są w bazie danych i przetwarzane wyłącznie dla potrzeb Sprzedawcy, zgodnie z polityką prywatności (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926).

 4. Sprzedawca nie przetwarza danych związanych z kartami kredytowymi. Dane te są pobierane i przetwarzane bezpośrednio przez firmy realizujące płatność dla Sprzedawcy, na oddzielnych, zabezpieczonych bezpiecznym szyfrem, stronach.

 5. Klient ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.

 6. Klient może żądać uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

 7. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

 8. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego, komórkowego lub adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia.

 9. Nieprawidłowo wypełnione formularze nie będą realizowane.

 10. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok, z wyłączeniem okresów kiedy przeprowadzane są konserwacje serwisu.

 11. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, Sprzedawca niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym Klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

 12. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.

 13. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 14. Do każdego zamówienia Sprzedawca wystawia faktury VAT.

 15. Wygodna i bezpieczna metoda płatności za pomocą PayU. Termin realizacji zamówienia do 2 tygodni. Możliwość zwrotu w przeciągu 14 dni. Powyżej 300 zł dowóz gratis.

 16. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

 17. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 18. Zakupione i dostarczone towary są szczelnie zapakowane.

 19. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedawcą.

 20. Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy) zgodnie z Zasadami odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

 21. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane (paczka nie została wysłana) istnieje możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia. Należy wtedy skontaktować się ze Sprzedawcą.

       W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt ze Sprzedawcą pod numerem tel. 61 851 81 52 lub pod adresem e-mail: biuro@ambrosept.pl

bottom of page